Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cleveland FK300200 Kit Heater 440v/480v 1ph Clamp
Item:
#1217261
Technical details
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | FK300200 |
| Manufacturer Part # | FK300200 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cleveland FK300200 Kit Heater 440v/480v 1ph Clamp
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland FK300200 Kit Heater 440v/480v 1ph Clamp