Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cleveland .
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland FKC5008011
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cleveland FKC5008011 Kit Pump Replacement
Item:
#1193399
Technical details
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | FKC5008011 |
| Manufacturer Part # | FKC5008011 |
| Height | 1.05" |
| Width | 2" |
| Depth | 8" |
| Weight | 1.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cleveland FKC5008011 Kit Pump Replacement
$132.93
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland FKC5008011 208-240v 50/60hz 46-60/38-54w

