Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cleveland .
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland FKC6005412
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cleveland FKC6005412 Kit Replacement Nozzle .7mm C6
Item:
#1276495
Technical details
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | FKC6005412 |
| Manufacturer Part # | FKC6005412 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cleveland FKC6005412 Kit Replacement Nozzle .7mm C6
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland FKC6005412 Kit Replacement Nozzle .7mm C6