Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cleveland HWS00-1300001 Fittings Grease 1/8pipe Thread
Item:
#1215872
Technical details
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | HWS00-1300001 |
| Manufacturer Part # | HWS00-1300001 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cleveland HWS00-1300001 Fittings Grease 1/8pipe Thread
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland HWS00-1300001 Fittings Grease 1/8pipe Thread