Free Shipping
Free Shipping
$1,515.38
$1,573.59
Compare Price
You save
$58.21
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cleveland KE000523 Hydraulic Jack Assy Tr/f Skillets
Item:
#1193420
Technical details
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | KE000523 |
| Manufacturer Part # | KE000523 |
| Height | 6.5" |
| Width | 8.4" |
| Depth | 24.4" |
| Weight | 10.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Canada |
| Product Type | OEM |
Cleveland KE000523 Hydraulic Jack Assy Tr/f Skillets
$1,515.38
$1,573.59
You save
$58.21
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland KE000523 Hydraulic Jack Assy Tr/f Skillets
