Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cleveland KE50295-1 Clip Small Mercury Sw M Tg (dur
Item:
#1228237
Technical details
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | KE50295-1 |
| Manufacturer Part # | KE50295-1 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cleveland KE50295-1 Clip Small Mercury Sw M Tg (dur
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland KE50295-1 Clip Small Mercury Sw M Tg (dur