Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Cleveland .
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland KE50429-2
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland KE50429-2 Gauge 1.5" 0 60 Ps 1 1/2 Or
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | KE50429-2 |
| Manufacturer Part # | KE50429-2 |
| Height | 2.85" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 6.4" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Gambia |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland KE50429-2 Pressure Gauge (gauge Only Is Ap# 8012226), Size 1.5" Dia Dial 3" Od [range 0-60 Psi, 3 Flange Mount Choices, Mount 1-1/2" Or 2-1/2" Or 3", 1/4" Mpt, Cleveland, Kettle Series Kel Kep Ket Kgl Kgm Sse., Mixer Series Mket.

