$214.19
$222.42
Compare Price
You save
$8.23
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cleveland .
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland KE50429-5
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cleveland KE50429-5 Pressure Gauge Cleveland
Item:
#1847512
Technical details
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | KE50429-5 |
| Manufacturer Part # | KE50429-5 |
| Height | 1.4" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 3.05" |
| Weight | 0.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cleveland KE50429-5 Pressure Gauge Cleveland
$214.19
$222.42
You save
$8.23
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland KE50429-5 Pressure Gauge Cleveland