Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Cleveland aftermarket .
- Engineered to match existing Cleveland units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Cleveland KE50753
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland KE50753 Relay 3p 10a 12vdc
| Fits with Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | KE50753 |
| Manufacturer Part # | KE50753 |
| Height | 1.38" |
| Width | 1.38" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland KE50753 Relay, [ 3 Poles] [10 Amps] [12vdc ] [ 3/16" Male Terminals] [, ], [2-5/8"ctrs ] [tyco ], Cleveland Steamer Kgm Ket-1 Kep Kel Sse-l Kgl Kgl-t

