$201.04
$208.77
Compare Price
You save
$7.73
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cleveland KE50999-4 Bottom Covr Kel80t/60tsh
Item:
#1457715
Technical details
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | KE50999-4 |
| Manufacturer Part # | KE50999-4 |
| Height | 1" |
| Width | 43" |
| Depth | 55" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cleveland KE50999-4 Bottom Covr Kel80t/60tsh
$201.04
$208.77
You save
$7.73
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland KE50999-4 Bottom Covr Kel80t/60tsh