KitchenRestock.com is your trusted source for Cleveland .
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland KE51888
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland KE51888 Washer Knob
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | KE51888 |
| Manufacturer Part # | KE51888 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland KE51888 Knob Retaining Washer, Cleveland Kdl Kdl-t Kdp Kdt-1-t Kdt-12-t Kdt-20-t, Kdt-3-t Kdt-6-t Sd-1050 Sd-1200 Sd-1600 Sd-1800, Sd-450 Sd-650 Sd-760
