Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cleveland .
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland KE51899
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cleveland KE51899 Remote Valve Fisher #28 05 Cv
Item:
#1228233
Technical details
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | KE51899 |
| Manufacturer Part # | KE51899 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland KE51899 Remote Valve Fisher #28 05 Cv