Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cleveland .
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland KE53483-2
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cleveland KE53483-2 Wrap Front Kgl80t Ham8 0t Mkgl8
Item:
#1227961
Technical details
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | KE53483-2 |
| Manufacturer Part # | KE53483-2 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cleveland KE53483-2 Wrap Front Kgl80t Ham8 0t Mkgl8
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland KE53483-2 Wrap Front Kgl80t Ham8 0t Mkgl8