$153.12
$159.00
Compare Price
You save
$5.88
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cleveland .
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland KE53871
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cleveland KE53871 Trnsfrmr Box Kgl40 Up/ T
Item:
#1277902
Technical details
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | KE53871 |
| Manufacturer Part # | KE53871 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cleveland KE53871 Trnsfrmr Box Kgl40 Up/ T
$153.12
$159.00
You save
$5.88
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland KE53871 Trnsfrmr Box Kgl40 Up/ T