Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cleveland aftermarket .
- Engineered to match existing Cleveland units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Cleveland S101468
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cleveland S101468 Probe Extension Set
Item:
#1135654
Technical details
| Fits with Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | S101468 |
| Manufacturer Part # | S101468 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.63" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland S101468 Probe Extension Set 3 Probes, 3 1/8" Long 3 5/8" Long 4 5/8" Long, Cleveland, Gas Boiler 0 1 Or 3 Prore Type Units.
