$587.68
$610.25
Compare Price
You save
$22.57
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cleveland S104101 Door Assembly Inner
Item:
#1180461
Technical details
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | S104101 |
| Manufacturer Part # | S104101 |
| Height | 2.15" |
| Width | 12.65" |
| Depth | 17.1" |
| Weight | 9.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cleveland S104101 Door Assembly Inner
$587.68
$610.25
You save
$22.57
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland S104101 Inner Door Assembly 11 1/2" X 16", Cleveland, Steamer Convection Steamer 21-cet-8.
