Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen aftermarket .
- Engineered to match existing Groen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Groen SE50014
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland SE50014 Hex Nut
| Fits with Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | SE50014 |
| Manufacturer Part # | SE50014 |
| Height | 1" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland SE50014 Ss Hex Nut For 1-1/2" Valve Body On 1-1/2" Draw-off Valve., For Draw-off Valve # 56-1024, Kettles

