Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cleveland SF-2 Swing Funnel For Floor M Ountin
Item:
#1232760
Technical details
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | SF-2 |
| Manufacturer Part # | SF-2 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland SF-2 Swing Funnel For Floor M Ountin