$38.50
$39.98
Compare Price
You save
$1.48
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cleveland SK2234900 Knob 1 1/8 D Pointer
Item:
#1888366
Technical details
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | SK2234900 |
| Manufacturer Part # | SK2234900 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cleveland SK2234900 Knob 1 1/8 D Pointer
$38.50
$39.98
You save
$1.48
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland SK2234900 Pointer Knob, [ 1 1/8" Dia ] [ Pointer] [mount .190" ] [ Flat Right ], For T Stat # 46-1198, Cleveland Skillet
