$158.53
$410.85
Compare Price
You save
$252.32
(61%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cleveland aftermarket .
- Engineered to match existing Cleveland units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Cleveland SK2345100
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cleveland SK2345100 Sensor
Item:
#1142044
5+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | SK2345100 |
| Manufacturer Part # | SK2345100 |
| Height | 0.5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Cleveland SK2345100 Sensor
$158.53
$410.85
You save
$252.32
(61%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland SK2345100 60" Sensor Wire For Temp Control # 46-1250, Cleveland Skillet

