Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for T&S Brass .
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass SK2472701
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cleveland SK2472701 Hose Gas Cnctr T1
Item:
#1149045
Technical details
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | SK2472701 |
| Manufacturer Part # | SK2472701 |
| Height | 2.69" |
| Width | 13.19" |
| Depth | 23.69" |
| Weight | 3.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland SK2472701 3/4"

