Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cleveland .
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland SK50377
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cleveland SK50377 Retaining Ring #5100 50 Des T
Item:
#1233233
Technical details
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | SK50377 |
| Manufacturer Part # | SK50377 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland SK50377 Retaining Ring #5100 50 Des T