FREE Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Cleveland .
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland SKE003242
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland SKE003242 Linear Actuator
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | SKE003242 |
| Manufacturer Part # | SKE003242 |
| Height | 6.6" |
| Width | 8.4" |
| Depth | 24.2" |
| Weight | 8.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland SKE003242 Linear Actuator 22-1/2 Long Od., 22" Long From Mounting Centerline To End Of Piston., 7/8" Piston With 1/2" Hole, 24vdc Motor, Cleveland Skillet

