Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cleveland SSD50035 Service Hose Hot Water 1 7lg 50
Item:
#1221913
Technical details
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | SSD50035 |
| Manufacturer Part # | SSD50035 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cleveland SSD50035 Service Hose Hot Water 1 7lg 50
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland SSD50035 Service Hose Hot Water 1 7lg 50