Free Shipping
Free Shipping
$951.99
$988.56
Compare Price
You save
$36.57
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cleveland SSK00398-1 Pilot Assy Nat Gas (t1)
Item:
#1193418
Technical details
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | SSK00398-1 |
| Manufacturer Part # | SSK00398-1 |
| Height | 1.95" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 6.65" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Canada |
| Product Type | OEM |
Cleveland SSK00398-1 Pilot Assy Nat Gas (t1)
$951.99
$988.56
You save
$36.57
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland SSK00398-1 Pilot Assy Nat Gas (t1)
