$127.59
$132.49
Compare Price
You save
$4.90
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cleveland T40226 Bearing Sleeve Assy
Item:
#1193595
Technical details
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | T40226 |
| Manufacturer Part # | T40226 |
| Height | 1" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Canada |
| Product Type | OEM |
Cleveland T40226 Bearing Sleeve Assy
$127.59
$132.49
You save
$4.90
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland T40226 Bearing Sleeve Assy
