$57.97
$60.19
Compare Price
You save
$2.22
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cma Dishmachines .
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 00109.60
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cma Dishmachines 00109.60 Drain Shaft (eva) (2006)
Item:
#1457773
Technical details
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 00109.60 |
| Manufacturer Part # | 00109.60 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cma Dishmachines 00109.60 Drain Shaft (eva) (2006)
$57.97
$60.19
You save
$2.22
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 00109.60 Drain Shaft (eva) (2006)
