$7.30
$7.58
Compare Price
You save
$0.28
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cma Dishmachines .
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 00110.07
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cma Dishmachines 00110.07 Drain Ball Chain 12 Link
Item:
#1457774
Technical details
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 00110.07 |
| Manufacturer Part # | 00110.07 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cma Dishmachines 00110.07 Drain Ball Chain 12 Link
$7.30
$7.58
You save
$0.28
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 00110.07 Drain Ball Chain 12 Link
