$607.37
$663.91
Compare Price
You save
$56.54
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cma Dishmachines .
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 00201.00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cma Dishmachines 00201.00 Wash Motor 1 Hp 115/208 230v 6
Item:
#1457791
Technical details
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 00201.00 |
| Manufacturer Part # | 00201.00 |
| Height | 8.7" |
| Width | 9.2" |
| Depth | 15.9" |
| Weight | 25.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cma Dishmachines 00201.00 Wash Motor 1 Hp 115/208 230v 6
$607.37
$663.91
You save
$56.54
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 00201.00 Wash Motor 1 Hp 115/208 230v 6
