$60.16
$62.47
Compare Price
You save
$2.31
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cma Dishmachines .
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 00404.82
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cma Dishmachines 00404.82 Motor Contactor 115v 20 Amp 60
Item:
#1458016
Technical details
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 00404.82 |
| Manufacturer Part # | 00404.82 |
| Height | 2.25" |
| Width | 2.8" |
| Depth | 3.6" |
| Weight | 0.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cma Dishmachines 00404.82 Motor Contactor 115v 20 Amp 60
$60.16
$62.47
You save
$2.31
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 00404.82 Motor Contactor 115v 20 Amp 60
