Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Cma Dishmachines .
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 00411.00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cma Dishmachines 00411.00 Switch Micro
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 00411.00 |
| Manufacturer Part # | 00411.00 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 00411.00 15a-125/250/277vac (3) 3/16" Tab Terminals, Cma Ah B C C3/d Cb Cma-(44 66 180uc) Eah Ec, Est-ah Gl-x L-1x(16) S-(ah B C)

