$69.33
$102.00
Compare Price
You save
$32.67
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cma Dishmachines 00416-00 Motor Peristaltic Pump
Item:
#1149059
Technical details
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 00416-00 |
| Manufacturer Part # | 00416-00 |
| Height | 3.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 5" |
| Weight | 3.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cma Dishmachines 00416-00 Motor Peristaltic Pump
$69.33
$102.00
You save
$32.67
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 00416-00 Motor Peristaltic Pump

