$2.94
$4.31
Compare Price
You save
$1.37
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cma Dishmachines .
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 00470.10
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cma Dishmachines 00470.10 Boot Rubber
Item:
#1193625
Technical details
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 00470.10 |
| Manufacturer Part # | 00470.10 |
| Height | 1" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cma Dishmachines 00470.10 Boot Rubber
$2.94
$4.31
You save
$1.37
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 00470.10 Boot Rubber

