$75.35
$78.23
Compare Price
You save
$2.88
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cma Dishmachines .
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 00738.15
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cma Dishmachines 00738.15 Solenoid Coil Je 220v (3/4 & 1
Item:
#1457818
Technical details
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 00738.15 |
| Manufacturer Part # | 00738.15 |
| Height | 1.8" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 4.3" |
| Weight | 0.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cma Dishmachines 00738.15 Solenoid Coil Je 220v (3/4 & 1
$75.35
$78.23
You save
$2.88
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 00738.15 Solenoid Coil Je 220v (3/4 & 1
