$218.85
$227.26
Compare Price
You save
$8.41
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cma Dishmachines .
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 00810.47
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cma Dishmachines 00810.47 Drive Motor 220v/60hz (gl C)
Item:
#1458082
Technical details
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 00810.47 |
| Manufacturer Part # | 00810.47 |
| Height | 2.9" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 2.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cma Dishmachines 00810.47 Drive Motor 220v/60hz (gl C)
$218.85
$227.26
You save
$8.41
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 00810.47 Drive Motor 220v/60hz (gl C)
