Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cma Dishmachines .
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 00826.00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cma Dishmachines 00826.00 Gl C/gw 100 Dual Inlet Chemica
Item:
#1458092
Technical details
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 00826.00 |
| Manufacturer Part # | 00826.00 |
| Height | 1.85" |
| Width | 4.55" |
| Depth | 7.15" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cma Dishmachines 00826.00 Gl C/gw 100 Dual Inlet Chemica
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 00826.00 Gl C/gw 100 Dual Inlet Chemica
