$7.43
$7.72
Compare Price
You save
$0.29
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cma Dishmachines 01520.82 Diaphragm Support Disk 1 1/2
Item:
#1458138
Technical details
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 01520.82 |
| Manufacturer Part # | 01520.82 |
| Height | 0.1" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 1.45" |
| Weight | 0.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cma Dishmachines 01520.82 Diaphragm Support Disk 1 1/2
$7.43
$7.72
You save
$0.29
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 01520.82 Diaphragm Support Disk 1 1/2
