Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cma Dishmachines 02100.53 Uc 50e Overflow Pipe (w/gasket
Item:
#1458159
Technical details
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 02100.53 |
| Manufacturer Part # | 02100.53 |
| Height | 1.75" |
| Width | 7.85" |
| Depth | 9.7" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cma Dishmachines 02100.53 Uc 50e Overflow Pipe (w/gasket
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 02100.53 Uc 50e Overflow Pipe (w/gasket
