Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cma Dishmachines .
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 02101.31
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cma Dishmachines 02101.31 Uc50 M4x8 Screw
Item:
#1457537
Technical details
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 02101.31 |
| Manufacturer Part # | 02101.31 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 0.35" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 02101.31 Uc50 M4x8 Screw
