$21.48
$22.30
Compare Price
You save
$0.82
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cma Dishmachines .
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 02103.28
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cma Dishmachines 02103.28 Uc 65e Booster Thermostat Fitt
Item:
#1457927
Technical details
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 02103.28 |
| Manufacturer Part # | 02103.28 |
| Height | 1.1" |
| Width | 1.15" |
| Depth | 4.05" |
| Weight | 1.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cma Dishmachines 02103.28 Uc 65e Booster Thermostat Fitt
$21.48
$22.30
You save
$0.82
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 02103.28 Uc 65e Booster Thermostat Fitt