Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cma Dishmachines .
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 02103.83
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cma Dishmachines 02103.83 O Ring 2 1/8 Od X 1 3/4 Id X 3
Item:
#1458207
Technical details
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 02103.83 |
| Manufacturer Part # | 02103.83 |
| Height | 1.75" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 6.15" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cma Dishmachines 02103.83 O Ring 2 1/8 Od X 1 3/4 Id X 3
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 02103.83 O Ring 2 1/8 Od X 1 3/4 Id X 3
