$39.72
$41.24
Compare Price
You save
$1.52
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cma Dishmachines .
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 02103.94
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cma Dishmachines 02103.94 Arm Right Hand Rinse (7 Jets)
Item:
#1458211
Technical details
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 02103.94 |
| Manufacturer Part # | 02103.94 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 9.1" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cma Dishmachines 02103.94 Arm Right Hand Rinse (7 Jets)
$39.72
$41.24
You save
$1.52
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 02103.94 Arm Right Hand Rinse (7 Jets)
