$66.66
$69.22
Compare Price
You save
$2.56
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cma Dishmachines .
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 02104.11
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cma Dishmachines 02104.11 Uc 65e Hose Suction Wash Pump
Item:
#1458319
Technical details
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 02104.11 |
| Manufacturer Part # | 02104.11 |
| Height | 3.7" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 11.95" |
| Weight | 1.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cma Dishmachines 02104.11 Uc 65e Hose Suction Wash Pump
$66.66
$69.22
You save
$2.56
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 02104.11 Uc 65e Hose Suction Wash Pump
