$218.35
$226.74
Compare Price
You save
$8.39
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cma Dishmachines .
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 02104.18
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cma Dishmachines 02104.18 Uc 65e Heater Wash Tank 2kw 24
Item:
#1458321
Technical details
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 02104.18 |
| Manufacturer Part # | 02104.18 |
| Height | 3.95" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 16.65" |
| Weight | 1.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cma Dishmachines 02104.18 Uc 65e Heater Wash Tank 2kw 24
$218.35
$226.74
You save
$8.39
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 02104.18 Uc 65e Heater Wash Tank 2kw 24