Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cma Dishmachines .
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 02104.43
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cma Dishmachines 02104.43 Uc 65e Tube Overflow
Item:
#1458328
Technical details
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 02104.43 |
| Manufacturer Part # | 02104.43 |
| Height | 1.95" |
| Width | 4.85" |
| Depth | 8.65" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cma Dishmachines 02104.43 Uc 65e Tube Overflow
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 02104.43 Uc 65e Tube Overflow
