Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cma Dishmachines .
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 02106.01
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cma Dishmachines 02106.01 Booster Tank
Item:
#1458338
Technical details
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 02106.01 |
| Manufacturer Part # | 02106.01 |
| Height | 4" |
| Width | 6" |
| Depth | 20" |
| Weight | 7.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 02106.01 Booster Tank
