$2.00
$2.32
Compare Price
You save
$0.32
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cma Dishmachines .
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 03226.00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cma Dishmachines 03226.00 O Ring 4 3/4" Od
Item:
#1139949
Technical details
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 03226.00 |
| Manufacturer Part # | 03226.00 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cma Dishmachines 03226.00 O Ring 4 3/4" Od
$2.00
$2.32
You save
$0.32
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 03226.00 Cma Ah B C C3/d Cb Eah Ec Est-ah Eva Gl-x Glc, Gw-100 S-(ah B C)

