$31.75
$32.97
Compare Price
You save
$1.22
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cma Dishmachines .
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 03470.47
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cma Dishmachines 03470.47 Power On/off/(on) /flush Switc
Item:
#1458225
Technical details
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 03470.47 |
| Manufacturer Part # | 03470.47 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.38" |
| Depth | 2.69" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cma Dishmachines 03470.47 Power On/off/(on) /flush Switc
$31.75
$32.97
You save
$1.22
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 03470.47 Power On/off/(on) /flush Switc
