Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Cma Dishmachines .
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 04113.00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cma Dishmachines 04113.00 Drain Valve 120v
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 04113.00 |
| Manufacturer Part # | 04113.00 |
| Height | 7.38" |
| Width | 7.25" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 04113.00 Drain Valve Dish Machine 115v 60hz .43 Amp, W/mdiv-100-1 Splash Cover., , Fits Cma Dish Machine Models, , Cma-180uc Cma-181gw Gl-x Gwx-200 L-1x L-1x16 L1-c, Pkht24

