$2.25
$2.34
Compare Price
You save
$0.09
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cma Dishmachines .
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 04305.10
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cma Dishmachines 04305.10 Red Silicone Gasket 1/16thick
Item:
#1458384
Technical details
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 04305.10 |
| Manufacturer Part # | 04305.10 |
| Height | 0.1" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 1.3" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cma Dishmachines 04305.10 Red Silicone Gasket 1/16thick
$2.25
$2.34
You save
$0.09
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 04305.10 Red Silicone Gasket 1/16thick
